Сублімоване морозиво полуничне
Сублімоване морозиво полуничне
Недоступно
Сублімоване полуничне морозиво — це справжній смак літа у зручному, хрусткому форматі. Насичений аромат стиглої полуниці поєднується з ніжною текстурою пломбіру, що тане в роті. Завдяки сублімації десерт зберігає натуральний смак та колір.
Це ідеальний варіант для перекусу вдома, у подорожі чи на природі. Морозиво не потребує холодильника, легке та зручне в упаковці — насолоджуйся улюбленим десертом будь-де й будь-коли!
Оплата
Оплата
- Онлайн оплата картою на сайті (VISA, MasterСard)
- Оплата при отриманні у відділенні Нова пошта (накладенний платіж)
Доставка
Доставка
Графік відправок описаний ось тут
Поживна цінність та склад
Поживна цінність та склад
Склад: морозиво полуничне сублімоване 100% (водна питна, цукор, кокосове масло, молоко сухе знежирене, загущувач гліцерин харчовий, суміш стабілізаторів та емульгаторів (камідь рожкового дерева, гуарова камідь, карагенан), барвник харчовий натуральний бетанін, ароматизатор «Полуниця», кислота Е 330.
Поживна (харчова) цінність 100г продукту:
білки – 3,2 г
жири – 12,5 г
вуглеводи – 19,5 г
Енергетична цінність (калорійність) 100г продукту: 203 ккал I 849 кДж

Смак просто неймовірний! Морозиво дуже ніжне, насичене і буквально тане в роті, зупинитися важко. Це реально крута ідея для десерту.
Але є велике питання до етикетки. Ви вказали 203 ккал на 100 г, але це ж цифри для звичайного морозива з водою. Оскільки продукт сублімований (вся волога випарувана), концентрація цукру та жирів на 100 г стає набагато вищою.
Насправді в пачці на 100 г, має бути в районі 600-700 калорій, а не 200. Для тих, хто рахує КБЖВ, це дуже велика різниця. Будь ласка, перерахуйте показники, щоб не вводити людей в оману. А за смак — лайк!
Вітаємо!
Ми нікого не вводимо в обману, прикро що ви так думаєте.
Інформація про кбжв вказана відповідно специфікації продукту
Мій улюблений смак, прям таке вершкове, солодке і реально відчувається смак морозива
Всі зі смаків сублімованого морозива дуже сподобалися. Неочікувано смачно)
Вперше спробувала морозиво і це щось неймовірно смачне! У роті вибух смаків і післясмак приємний. Клас!
Дуже смачне
Рекомендую! Смак - дійсно вершкового морозива! Пожалкувала, тільки, що замовила мало)